Het CADEX AR 35 Disc-wiel is ontworpen voor ruige wegen, grindpistes en grindpaden en is ultralicht voor een ongeëvenaarde acceleratie. De velg heeft een grote binnenbreedte en een hookless constructie voor maximale stevigheid en uitstekende handling. De innovatieve 60-tands freewheel van de naaf zorgt voor een onmiddellijke respons. Ultralichte CADEX keramische lagers zorgen ervoor dat je van begin tot eind het maximale uit je energie kunt halen.
Geoptimaliseerde luchtstroom van de band naar de velg verbetert de aerodynamica en de stabiliteit van de velg dankzij de doorlopende structuur van koolstofvezels in vergelijking met een haakvelg.
Unieke carbon spaken met een speciaal aero-ontwerp zorgen voor uitstekende waarden op gebied van aerodynamica, hoge zijwindstabiliteit en een extreem laag gewicht.
Dynamic Balanced Lacing zorgt ervoor dat de spaken onder dynamische belasting de juiste spanning hebben, in tegenstelling tot een correcte statische spaakspanning, wat de stijfheid en krachtoverbrenging verbetert.
De geanodiseerde binnenonderdelen van de naaf verhogen de duurzaamheid en de nieuw ontworpen stofkap zorgt voor maximale levensduur. Het R-Drive-vrijloopsysteem biedt een 60-punts ratelvertanding en een geoptimaliseerd veerontwerp. Het resultaat is een onmiddellijke, efficiënte krachtoverbrenging en compromisloze betrouwbaarheid.
Zeer sterke koolstofvezels en hittebestendige harsen op de relevante plaatsen van de velg zorgen voor een hoge stijfheid en tegelijkertijd een hoog rijcomfort en rijstabiliteit, zonder extra gewicht.
| Productnaam: | CADEX AR35 Disc Gravel Tubeless Achterwiel - 28" | Carbon | Hookless | Centerlock - 12x142mm - SRAM XDR |
| Fabrikant: | CADEX |
| Artikelnummer: | CDX756780 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Naven: | CADEX R2-C60 |
| Spaken: | CADEX Carbon |
| Velgen: | Carbon Hookless Clincher |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 12, 13 |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Asstandaard: | 12x142 mm (HR) |
| Uitvoering fietswiel: | Achterwiel, Achterwiel 700-900 g, Systeemfietswiel |
| Vrijloop: | XDR (SRAM 12/13s Road) |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| Type band: | Draadband, Vouwband, Tubeless Ready, Tubeless UST |
| Geschikte bandenafmetingen: | 28-45mm |
| ETRTO: | 25-622 |
| Breedte van de velg: | 31mm |
| Mondbreedte: | 25mm |
| Hoogte velgprofiel: | 35mm |
| Nippels: | Aluminum |
| Freewheel-systeem: | R-Drive DLC 60T |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 736g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 350000391 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Freewheel System: | Ratchet |
| GTIN's: | 4713250063195 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.cadex-cycling.com/global |