Go Flow is een vloeibaar smeermiddel voor het smeren van freewheels. Het is speciaal ontwikkeld voor het smeren van de pallen in freewheels. Go Flow heeft een hoog hechtvermogen en is uiterst drukbestendig.
Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
| Productnaam: | r.s.p. Go Flow Vloeibaar vet - 50 g |
| Fabrikant: | r.s.p. |
| Artikelnummer: | RSP758916 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Reinigings-/onderhoudsproduct: | Vet |
| Werkbereik: | Naaf / Cassette / Versnellingsbak |
| Inhoud: | 50g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 62g |
| GTIN's: | 9120050151086 |