De Dura 6.5R Duo is de slaapmat voor avonturen met z’n tweeën het hele jaar door – wintertrekking, alpine expedities of kamperen bij temperaturen onder nul. Hij biedt ideale bescherming tegen de kou van de grond, is slijtvast en biedt het beste comfort. Twee onafhankelijke mathelften zorgen ervoor dat er ’s nachts geen onaangenaam schommelend gevoel ontstaat als iemand beweegt.
Met de innovatieve SYNMAT PLUS TECHNOLOGY™ wordt de gerecyclede, synthetische microvezelvulling gecombineerd met een extra laag reflecterende folie. Zo wordt de warmteprestatie gemaximaliseerd en blijft de mat toch licht en compact. Cradle Comfort™ zorgt voor ligcomfort bij al onze trekkingmatten: de buitenste van de in de lengte lopende luchtkamers zijn licht verhoogd voor een nog betere grip op de mat.
Het gerecyclede en bluesign®-gecertificeerde bovenmateriaal voelt aangenaam zacht aan op de huid, maar is tegelijkertijd robuust. Dankzij de twee Flat Valves kan de mat moeiteloos worden opgepompt en even snel weer worden leeggelaten – robuust, betrouwbaar en intuïtief in gebruik. De meegeleverde
| Productnaam: | Exped Dura 6.5R Duo isolatiemat - LW - Long Wide - flame |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD760650 |
| Activiteit: | Outdoor, Trekking, Bergsport |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1970/1300/80mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 197cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 300/165/165mm |
| Seizoen: | All Season |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 6.9 |
| Aantal personen: | 1 - 2 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Oranje |
| Gewicht: | 1585g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7640423641539 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat, Met pompzak |
| GTIN's: | 7640423641539 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |