De waterdichte Whiteout 45 is gemaakt van een unieke, bluesign©-gecertificeerde UHMPE-ripstop-stof. Het materiaal is uiterst slijtvast, scheurbestendig en UV-bestendig, waardoor deze rugzak de ideale metgezel is voor bergsport en expedities. Dankzij het iets grotere volume is hij ook geschikt voor meerdaagse tochten.
Deze rugzak combineert een minimalistische uitrusting en een waterdichte constructie met een rolltop-sluiting en een opmerkelijk licht materiaal. De naden zijn getapet en de met TPU-folie gelamineerde stof is bestand tegen een waterkolom van 20.000 mm.
De speciale opstelling van de ijsbijlbevestiging zorgt voor een stabiele bevestiging van ijsgereedschap. Een buitenvak met ritssluiting biedt ruimte voor kleinere voorwerpen en minimale daisy chain-bevestigingsmogelijkheden voor de uitrusting.
Het draagsysteem is bewust minimalistisch gehouden in een lichtgewicht constructie en een afneembare, gewatteerde heupriem zorgt voor een betere ondersteuning. Een uitneembare rugplaat met EVA-vulling kan indien nodig worden gebruikt als zitmat in een bivak.
| Productnaam: | Exped Whiteout 45 Rugzak - M - white |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD760698 |
| Geslacht: | Uniseks |
| Activiteit: | Outdoor, Bergsport |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale belasting: | 15kg |
| Volume: | 45l |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Toegang hoofdvak: | Bovenaan |
| Sluiting rugzak: | Rolsluiting |
| Ruglengte: | 48-52cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Wit |
| Gewicht: | 540g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7640277843158 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Tas - Versie: | Rugzak |
| Zak - Toepassing & Kenmerken: | Waterdicht |
| GTIN's: | 7640277843158 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |