Kruip in een tas die voldoet aan je hoogste verwachtingen op het gebied van comfort, warmte en weerbestendigheid. Deze superzachte, synthetische mummieslaatst is speciaal gemaakt van 100% gerecyclede monomateriaalstoffen en isolatie. Deze tas is licht, zacht en compact en heeft isolatie die zelfs als hij nat is warm blijft. Hij is je thuis weg van huis, of je hem nu uit je rugzak haalt tijdens een trektocht of uit je kofferbak op de camping. Dankzij de anti-snag rits over de volledige lengte aan de linkerkant en de extra korte rits aan de rechterkant kun je je comfort nauwkeurig regelen en geniet je van een gezellig dekenachtig gevoel. Bovendien kun je er dankzij de ISO-geteste temperatuurclassificatie zeker van zijn dat je tas het volhoudt wanneer de temperatuur onder het vriespunt daalt. De ruime voetruimte geeft je voeten de ruimte om te ontspannen en nieuwe energie op te doen, terwijl de geïsoleerde tochtbuis ervoor zorgt dat er geen koude lucht naar binnen kan komen als je in slaap valt. Een intern opbergvak is ideaal voor je contactlenzen of hoofdlamp, terwijl je met de meegeleverde compressiezak je spullen kunt samenpakken en op weg kunt gaan voor een week of een weekend.
| Productnaam: | Marmot Trestles Elite Eco 50 Short Synthetische slaapzak - Rits links - cosmos red/steel onyx |
| Fabrikant: | Marmot |
| Artikelnummer: | MRM761468 |
| Activiteit: | Outdoor, Wandelen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 168cm |
| Seizoen: | All Season |
| Uitvoering slaapzak: | Slaapzak van kunstvezel |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Comfort temperatuur: | +9°C |
| Temperatuurlimiet: | +5°C |
| Extreme temperatuur: | -8°C |
| Vulgewicht: | 340g |
| Eigenschappen slaapzak: | Rits links, Met warmtekraag, Mummievormig |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Rood |
| Gewicht: | 692g |
| GTIN's: | 195115409425 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.marmot.de |