De
Giet koud of warm water rechtstreeks in het zakje tot aan de markering op 8,25 cm (300 ml), roer goed door en laat 5 minuten staan. Kant-en-klare hoeveelheid ca. 450 g.
Het product dient te worden geconsumeerd als onderdeel van een gevarieerd en evenwichtig dieet en een gezonde levensstijl. Verpakt onder beschermende atmosfeer. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | Trek'N Eat Chocolade muesli - Outdoor ontbijt - 150g |
| Fabrikant: | Trek'N Eat |
| Artikelnummer: | TNE761858 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Proteïne |
| Voedingsform: | Vegetarisch, Zonder palmolie |
| Smaak: | Zoet |
| Wanneer klaar voor consumptie: | 450ml |
| Type voeding: | Ontbijt |
| Inhoud: | 150g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 150g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4015753999965 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.trekneat.com/ |
| Ingrediënten | Crunchy Oatmeal (oatmeal, honey, sunflower oil), Choco Crunchy 10% (wheat flakes, rolled oats, sugar, sunflower oil, flour [wheat, rye, oats], cornstarch, cocoa powder, crispies [corn, rice, cane sugar, whole wheat flour, whole rye flour, whole barley flour, barley malt, cocoa powder]), dextrose, shredded coconut, skim milk powder, honey, flavoring (vanillin), Coconut Crunchy (oat flakes, shredded coconut, sunflower oil, wheat flour, rye flour, honey, soy, corn starch, skim milk powder), Chocolate Cornflakes 4% (cornflakes [corn, sugar, barley malt extract], chocolate [cocoa mass, sugar, whole milk powder, emulsifier: soy lecithin, glazing agent: gum arabic]), Choco Pops 3% (rice, wheat flour, sugar, low-fat cocoa powder, barley malt extract, coconut fat, natural vanilla flavor), wheat flakes, Choco puffed rice 2.5% (puffed rice, cane sugar, cocoa butter, whole milk powder, cocoa mass, emulsifier: soy lecithin, glazing agent: gum arabic), dark chocolate 2% (cocoa mass, sugar, emulsifier: soy lecithin, rice crispies [flour (rice, oats, wheat, barley malt), sugar]), dark chocolate 1% (cocoa mass, sugar, milk fat, emulsifier: soy lecithin), hazelnuts, almonds, whole milk powder, maltodextrin, sugar. May contain traces of celery, egg, and mustard. |
| Voedingswaardetabel: | Average nutritional values per 100 g dried product: |