De '
Het product dient te worden geconsumeerd als onderdeel van een gevarieerd en evenwichtig dieet en een gezonde levensstijl. Verpakt in een beschermende atmosfeer. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | Trek'N Eat Kip Madras met wilde rijst - Wetfood - 350g |
| Fabrikant: | Trek'N Eat |
| Artikelnummer: | TNE761859 |
| Biologisch product: | Nee |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Proteïne |
| Voedingsform: | Lactosevrij, Glutenvrij, Zonder noten, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zout/kruidig |
| Wanneer klaar voor consumptie: | 350ml |
| Type voeding: | Hoofdgerechten |
| Inhoud: | 350g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 350g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4015753999828 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.trekneat.com/ |
| Ingrediënten | Long-grain rice and wild rice 34%, water, chicken 29%, raisins 6% (raisins and cottonseed oil), coconut milk (coconut, water, emulsifier: E-435), sunflower oil, curry 3.5%, salt, spices, and starch. May contain traces of gluten. |
| Voedingswaardetabel: | Average nutritional values per 100 g: |