Als je onderweg geen afscheid wilt nemen van een warme, voedzame maaltijd, dan is de veganistische curry met groene linzen van
Het '
Het product dient te worden geconsumeerd als onderdeel van een gevarieerd en evenwichtig dieet en een gezonde levensstijl. Verpakt in een beschermende atmosfeer. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | Trek'N Eat Veganistische curry met groene linzen- Wetfood - 350g |
| Fabrikant: | Trek'N Eat |
| Artikelnummer: | TNE761862 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Proteïne |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Glutenvrij, Zonder noten, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zout/kruidig |
| Wanneer klaar voor consumptie: | 350ml |
| Type voeding: | Hoofdgerechten |
| Inhoud: | 350g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 350g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4015753999798 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.trekneat.com/ |
| Ingrediënten | Mixed vegetables (40%) [carrots, spinach, zucchini, sautéed onions (onions, sunflower oil), and tomatoes], water, lentils (20%), extra virgin olive oil, tomato paste, salt, modified starch, spices, garlic, and onions. May contain traces of gluten. |
| Voedingswaardetabel: | Average nutritional values per 100 g: |