Schwalbe standaard fietsbinnenband nr. 1S. Voor fietsbanden met een maat van 12 inch (ETRTO 32→40-203). Houdt de lucht bovengemiddeld lang vast. Dankzij de beste materiaalkwaliteit en gelijkmatige wanddikte. Hoogste betrouwbaarheid, die zich miljoenen keren heeft bewezen.
| Productnaam: | Schwalbe Binnenband - Nr. 1S | 12" - 32/40-203 | AV 40mm |
| Fabrikant: | Schwalbe |
| Artikelnummer: | SWA763773 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Fietswielmaat: | 12" (203mm) |
| Bandbreedte: | 32 mm, 33 mm, 34 mm, 35 mm, 36 mm, 37 mm, 38 mm, 39 mm, 40 mm |
| Materiaal binnenband: | Butylrubber |
| Type Ventiel: | Schrader (Auto) |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 61g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 10461820 |
| GTIN's: | 4026495906111 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.schwalbe.com |