De Table One Hard Top biedt ultieme stabiliteit en stevige houvast, terwijl hij toch uiterst compact is. De lichte, opvouwbare tafel is in een handomdraai opgezet, schoongeveegd en weer ingepakt.
Stevig, stabiel tafelblad
Een binnenlaag van polycarbonaat zorgt voor een vlak tafelblad.
Compact en draagbaar
Compact, inklapbaar frame en opvouwbaar tafelblad. Kan worden opgeborgen in een tas met ritssluiting van 41 cm x 12 cm x 11 cm, voorzien van een daisy chain en handvatten.
Licht en robuust
Weegt verpakt slechts 960 g en kan in opgezette toestand tot 50 kg dragen.
Geavanceerde technologie
Het frame van milieuvriendelijk geanodiseerd DAC-aluminiumlegering en speciaal ontwikkelde verbindingspunten van nylonhars combineert belastbaarheid en duurzaamheid.
Eenvoudig op te zetten
Dankzij het stangenstelsel met elastisch systeem klikken de tafelpoten eenvoudig vast.
Hoogwaardige stoffen
Het bluesign©-gecertificeerde en gerecyclede 600D-polyester is slijtvast en weerbestendig.
| Productnaam: | Helinox Table One Hard Top M Opvouwbare Campingtafel - Zwart |
| Fabrikant: | Helinox |
| Artikelnummer: | HOX763896 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Materiaal: | Aluminium, Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 590/400/380mm |
| Maximale belasting: | 50kg |
| Maat verpakking (L/W/H): | 415/125/100mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 816g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 10003723 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| GTIN's: | 8800268652971 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.helinox.com/ |