De UFO DRIP Indoor Conditions-kettingwas is speciaal ontwikkeld voor de unieke omstandigheden van indoor fietsen en zorgt voor een uitzonderlijke efficiëntie van de aandrijving, terwijl uw trainingsruimte vlekkeloos blijft.
Perfect voor slimme trainers, hometrainers en indoor wielrennen, waar hygiëne en prestaties het belangrijkst zijn.
Kan een allergische reactie veroorzaken.
Veiligheidsinformatieblad op verzoek verkrijgbaar.
| Productnaam: | CeramicSpeed UFO Drip Indoor Conditions Kettingwas - 100ml |
| Fabrikant: | CeramicSpeed |
| Artikelnummer: | CSP764068 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Reinigings-/onderhoudsproduct: | Was |
| Werkbereik: | Ketting |
| Inhoud: | 100ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 114g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 116264 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5711050150458 |