Optimaliseer de prestaties en levensduur van je CeramicSpeed-achterderailleurlagers met deze speciale olie.
Vergeet niet om na ritten in natte omstandigheden of na het wassen van je fiets olie aan te brengen op de buitenkant van de lagerafdichting. Als je in ruwe en natte omstandigheden rijdt, wordt aanbevolen om in plaats daarvan het All Round smeervet te gebruiken en je lagers van tijd tot tijd te smeren.
Bij gebruik van de olie voor onderhoud is de aanbevolen dosering 1-2 druppels. De olie is PFAS-vrij.
Kan dodelijk zijn als de stof bij inslikken in de luchtwegen terechtkomt.
Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
| Productnaam: | CeramicSpeed UFO Tech Pulley Wheel Oil - 15ml |
| Fabrikant: | CeramicSpeed |
| Artikelnummer: | CSP764077 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Reinigings-/onderhoudsproduct: | Speciale smeermiddelen |
| Inhoud: | 15ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 15g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 116266 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5711050150472 |