Het ACROS EC56/40 balhoofd-onderstuk combineert robuuste kogellagers van roestvrij staal met doordachte afdichtingen. Het resultaat: duurzame prestaties, minimaal onderhoud en meer ontspannen fietsplezier.
Meer informatie over compatibiliteit vind je in de balhoofdset-zoeker op de ACROS-website.
Technische gegevens:
- voor 1,8" vorkschacht (46 mm)
- Inpersdiameter (ID): 56 mm
- Buitendiameter (OD): 66 mm
- Bouwhoogte: 15,7 mm
- Inpersdiepte: 12 mm
| Productnaam: | ACROS AH-56 balhoofd-onderstuk | 1.8" Press Fit | EC56/46 |
| Fabrikant: | ACROS |
| Artikelnummer: | ACR765587 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB |
| S.H.I.S.: | externe lagercups (EC) |
| S.H.I.S. beneden: | EC56 / 46 |
| Uitvoering balhoofd: | Onderste gedeelte |
| Bouwhoogte balhoofd: | 15.7mm |
| Inpersdiepte: | 12mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 300.02.1065S-1.8-AM |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1.8" |
| GTIN's: | 4251085441165 |