Het hoofdlicht heeft twee LED's met een maximale lichtopbrengst van 400 lumen en verschillende lenshoeken voor betere zichtbaarheid. (Maximale zichtbaarheid 3000 meter)
Projecteert een rood 360°-waarschuwingslicht voor rondom zichtbaarheid en meer veiligheid op de weg
Verhoog de veiligheid met superieure 360° zichtbaarheid, waardoor andere weggebruikers u ook vanaf de zijkant kunnen zien.
Detecteert betrouwbaar uw bewegingen en wordt helderder zodra u remt.
Wees dag en nacht zichtbaar. De lichtsensor detecteert de omgevingsomstandigheden in realtime en past de helderheid automatisch aan. Het waarschuwingslicht wordt geregeld door de lichtsensor en wordt overdag uitgeschakeld.
| Productnaam: | Magicshine SeeMee 400 Achterlicht - zwart |
| Fabrikant: | Magicshine |
| Artikelnummer: | MSH766620 |
| Conform verkeersreglement: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Afmetingen (L/W/H): | 64/32/35mm |
| IP-beschermingsklasse: | IPX6 |
| Overdrachtsstandaard: | ANT+ |
| Accutype: | vast geïntegreerde accu |
| Maximale looptijd: | 100h |
| bevestigingspositie: | Zadelpen, Zadel |
| Maximale lichtstroom: | 400lm |
| Maximale lichtsterkte: | 3000m |
| Uitvoering fietsverlichting: | Achterlamp |
| Stroomvoorziening: | Accu/batterij |
| Eigenschappen fietsverlichting: | Via USB op te laden, Dagrijverlichting, Remlicht, Oplaadbaar |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 80g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 6970823656231 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.magicshinelights.at |