De Caldera Supreme-slaapzak is voorzien van een ingebouwd, uitneembaar kussen en een superzachte polyester buitenlaag. Deze slaapzak is ideaal voor gezinnen en recreatieve kampeerders en biedt een luxueus gevoel dankzij de donsachtige holle vezelvulling. Het soepel lopende ritssysteem en de ritsafscherming over de volledige lengte vergroten het gebruiksgemak, terwijl het unieke V-vormige stikpatroon en de comfortabele capuchon voor extra warmte zorgen. Bovendien houdt het binnenvak uw benodigdheden veilig opgeborgen.
Tweelaags versprongen
Er worden twee lagen synthetische isolatie gebruikt die ten opzichte van elkaar zijn verschoven om de naden te bedekken, wat zorgt voor betere isolatie door koude plekken te minimaliseren.
Isofill Premium
Hoogwaardige Outwell-isolatie van sterk gesiliconiseerde, fijne holle vezels voor een extra zacht gevoel en uitstekende isolatie.
Stevige ritssluitingen
De stevige ritssluitingen, vervaardigd volgens Outwells eigen specificaties, garanderen gebruiksgemak en betrouwbaarheid met minimale slijtage bij langdurig gebruik.
Bevestigingspunten voor de binnenhoes
Bevestigingslus voor de slaapzak en drukknoopsluiting houden de slaapzak liner 's nachts stevig op zijn plaats.
Compressiezak
De opbergzak voor de slaapzak is voorzien van elastische banden die aan een eindkap zijn bevestigd om het volume van grotere slaapzakken te verminderen.
3 seizoenen
Geschikt voor gebruik van de lente tot de herfst.
De ritssluiting bevindt zich aan de linkerkant van de slaapzak.
| Productnaam: | Outwell Caldera Supreme Slaapzak - Rits links - zwart |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766771 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Dames, Heren, Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 2200/800/100mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 190cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 210/250/250mm |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Uitvoering slaapzak: | Slaapzak van kunstvezel |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Comfort temperatuur: | +5°C |
| Temperatuurlimiet: | -1°C |
| Extreme temperatuur: | -16°C |
| Eigenschappen slaapzak: | Rits links, Zonder warmtekraag, Dekkenvorm |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1600g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 230496 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388158574 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |