Geniet van een duurzame, ultrazachte geborstelde buitenkant, een behaaglijke katoenen voering met hoogwaardige Isofill-vulling — en laat je hoofd rusten op het ingebouwde, uitneembare kussen. Je kunt het ook openritsen om er een groot dekbed van te maken. Inpakken en vervoeren gaat gemakkelijk dankzij de tas met compressie en een extra grote opening.
One Layer Plus
Eén laag hoogwaardige synthetische isolatie met extra vulling en volume zorgt voor gelijkmatige warmte bij lagere temperaturen.
Isofill Premium
Hoogwaardige Outwell-isolatie van sterk gesiliconiseerde, fijne holle vezels voor een extra zacht gevoel en uitstekende isolatie.
Stevige ritssluitingen
De stevige ritssluitingen, vervaardigd volgens Outwells eigen specificaties, garanderen gebruiksgemak en betrouwbaarheid met minimale slijtage bij langdurig gebruik.
Bevestigingspunten voor de binnenhoes
Bevestigingslus voor de slaapzak en drukknoopsluiting houden de slaapzak liner 's nachts stevig op zijn plaats.
3 seizoenen
Geschikt voor gebruik van de lente tot het begin van de winter. Past zich aan verschillende temperatuurbereiken aan.
De ritssluiting bevindt zich aan de linkerkant van de slaapzak.
| Productnaam: | Outwell Constellation Prime Slaapzak - Rits links - geel |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766782 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Dames, Heren, Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 2300/850/100mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 195cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 430/340/340mm |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Uitvoering slaapzak: | Slaapzak van kunstvezel |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Comfort temperatuur: | +7°C |
| Temperatuurlimiet: | +3°C |
| Extreme temperatuur: | -12°C |
| Vulgewicht: | 1100g |
| Eigenschappen slaapzak: | Rits links, Zonder warmtekraag, Dekkenvorm |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Geel, Oranje |
| Gewicht: | 2400g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 230506 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388158840 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |