De Outwell Contour Junior biedt alle indrukwekkende kenmerken van de volwassen versie in een kleinere maat voor meer comfort voor kinderen. Dankzij het innovatieve omkeerbare ontwerp kunt u de temperatuurclassificatie aanpassen, terwijl een ingebouwd, uitneembaar kussen het slaapcomfort verhoogt. Ideaal voor gezinsvakanties in de zomer.
Dubbellaagse constructie
Twee lagen synthetisch isolatiemateriaal zijn ten opzichte van elkaar verschoven, zodat ze elkaars naden bedekken en zo de warmte nog beter vasthouden.
Isofill
Met siliconen gecoate holle vezels zorgen voor optimale warmte en isolatie.
Stevige ritssluitingen
De stevige ritssluitingen zijn vervaardigd volgens de specificaties van Outwell en garanderen gebruiksgemak en minimale slijtage gedurende een lange periode. 2-wegritssluiting.
Compressiezak
Minimale pakmaat.
2 seizoenen
Geschikt voor gebruik van de late lente tot het vroege najaar. Past zich aan verschillende temperatuurbereiken aan.
De ritssluiting is aan de linkerkant van de slaapzak bevestigd, met een afdekking over de gehele ritssluiting
| Productnaam: | Outwell Contour Junior Slaapzak - Rits links - blauw |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766783 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Kinderen |
| Afmetingen (L/W/H): | 1700/700/100mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 140cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 360/210/210mm |
| Seizoen: | Zomer |
| Uitvoering slaapzak: | Slaapzak van kunstvezel |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Vulgewicht: | 650g |
| Eigenschappen slaapzak: | Rits links, Zonder warmtekraag, Dekkenvorm |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 1100g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 230515 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388159038 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |