Het summum van licht en stabiel zelfopblazend comfort, gecombineerd met ongeëvenaarde warmte.
Voor lichtgewicht zelfopblazende ondersteuning biedt de ProLite Apex compacte prestaties en de legendarische ondersteuning van Therm-a-Rest. Het zelfopblazende schuim is 5 cm dik en is voorzien van onze StrataCore-constructie, een ontwerp dat de beste warmte-gewichtsverhouding biedt van alle zelfopblazende schuimconstructies. Dankzij de R-waarde van 3,8 van de ProLite Apex kunnen avonturiers de kou tijdens activiteiten in drie seizoenen goed weerstaan. Het compact opvouwbare, zelfopblazende matje is voorzien van het hoogwaardige WingLock-ventiel, dat dankzij een grotere opening en eenrichtingsopblazing drie keer zo veel lucht doorlaat als het klassieke ventiel. Net als alle Therm-a-Rest-matjes wordt de ProLite Apex lokaal geproduceerd om de kwaliteit te waarborgen en de impact op het milieu te minimaliseren. Het matje wordt geleverd met een compacte opbergzak.
| Productnaam: | Therm-a-Rest ProLite Apex Slaapmat - Regular - Heat Wave |
| Fabrikant: | Therm-a-Rest |
| Artikelnummer: | TAR766902 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1830/510/50mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 280/170/170mm |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 3.8 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Rood |
| Gewicht: | 620g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 14251 |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat, Zelfopblaasbaar |
| GTIN's: | 40818142516 |