Het lage gewicht en de hoge stabiliteit worden bereikt door de aluminium behuizing en kooi. De afgedichte, kogelgelagerde en CNC-gefreesde CrMo-as loopt soepel en gaat lang mee. De antislip-rubberen bekleding voorkomt wegglijden op het pedaal. Het pedaal is goedgekeurd volgens de Duitse keuringsnorm StVZO.
| Productnaam: | M-Wave Steady A8 Antislip-Pedaal - zilver |
| Fabrikant: | M-Wave |
| Artikelnummer: | MWV768377 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Afmetingen (L/W/H): | 180/100/60mm |
| Toepassingsgebied: | City |
| Uitvoering pedaal: | Flatpedal / Platformpedaal |
| Platformgrootte: | 95 x 70mm |
| Schroefdraadmaat pedaal: | 9/16" |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zilver, Metaal |
| Gewicht: | 470g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 311122 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Materiaal pedaalas: | Staal |
| Materiaal pedaallichaam: | Aluminium |
| GTIN's: | 887539035228 |
| Pagina van de fabrikant: | http://m-wave-bike.com/ |