De FURY Kilian Jornet-serie wordt gepresenteerd in natuurlijke bruintinten, geïnspireerd op de ruige landschappen die Kilian dagelijks doorkruist. Het Kilian-logo op het glas en bovenop het montuur staat voor een brilmodel dat zich heeft bewezen in een terrein dat geen onzorgvuldigheid tolereert. Uitgerust met SPECTRON 3-glas met Flash in zilver (cat. 3) biedt de bril betrouwbare, uitgebreide bescherming bij intense zonnestraling.
De Flash-coating versterkt de filterprestaties van zichtbaar licht om het zicht op het terrein te garanderen, zelfs bij volle snelheid. Dankzij het montuur in wrap-around-design met grote glazen en antislip-inzetstukken op de pootjes en de neusbrug blijft de FURY op zijn plaats, zelfs als het er heftig aan toe gaat. Ontworpen voor snelheid.
Spectron 3
Polycarbonaatglas van categorie 3 (doorlaatbaarheid voor zichtbaar licht: 12 %). Dit veelzijdige glas is licht en toch schokbestendig en geschikt voor alle soorten activiteiten. Veelzijdig gebruik bij sport en in het dagelijks leven. Ruime keuze aan kleuren en spiegelingen voor een kleurrijk ontwerp.
| Productnaam: | Julbo Fury Kilian Jornet Brillen - Darkbrown - grey - Multilayer Silver Spectron 3 |
| Fabrikant: | Julbo |
| Artikelnummer: | JBO768863 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Trailrunning |
| Geslacht: | Uniseks |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonat |
| Lichttransmissie: | 12% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Bruin |
| Gewicht: | 25g |
| brilbreedte: | 135mm |
| Temple Length: | 115mm |
| glasbreedte: | 131mm |
| brugbreedte: | 15mm |
| GTIN's: | 3660576075207 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.julbo-eyewear.com/de/ |