De Heritage Print Sock combineert comfort, prestaties en een opvallende look in een onmisbaar fietsartikel dat is ontworpen voor zowel weg- als graveltochten. Als onderdeel van de HERITAGE 2.0 Fresh Drop-collectie zijn deze sokken geïnspireerd op de retro-futuristische Memphis-stijl uit de jaren 80 en vertalen ze het erfgoed van Sportful naar een modern, door de professionele sport geïnspireerd accessoire.
Materiaal
Enkel: 75% Polyester, 25% Elastaan
Voet: 80% Polyamide, 20% Elastaan
| Productnaam: | Sportful Heritage Print Sokken - 002 Black Heritage |
| Fabrikant: | Sportful |
| Artikelnummer: | SPF769109 |
| Materiaal: | Enkel: 75% Polyester, 25% Elastaan Voet: 80% Polyamide, 20% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Temperatuurbereik: | +35°C / +15°C |
| Soklengte: | lang |
| Uitvoering sokken: | ongevoerd |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 66g |
| GTIN's: | 8056006752438, 8056006752445, 8056006752452 |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Sportful.
| Internationaal | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| EU | 38 - 39 | 40 - 41 | 42 - 43 | 44 - 45 | 46 - 47 |
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
| Internationaal | S | M / L | XL |
|---|---|---|---|
| EU | 36 - 39 | 40 - 43 | 44 - 46 |
Internationaal S
Internationaal M / L
Internationaal XL
| Internationaal | S / M | L / XL |
|---|---|---|
| EU | 34 - 38 | 39 - 41 |
Internationaal S / M
Internationaal L / XL