De Heritage Cycling Cap is een tijdloos fietsaccessoire dat klassieke stijl combineert met modern comfort. Als onderdeel van de HERITAGE 2.0 Fresh Drop-collectie is deze pet geïnspireerd op de opvallende, retro-futuristische Memphis-stijl uit de jaren 80 en vertaalt deze naar een functioneel fietsaccessoire voor gebruik op de weg en op grindwegen.
Materiaal
100% Polyester
| Productnaam: | Sportful Heritage Fietspet - 002 Black |
| Fabrikant: | Sportful |
| Artikelnummer: | SPF769116 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +35°C / +15°C |
| Uitvoering hoofddeksels: | Fietsmuts |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 32g |
| GTIN's: | 8056006752469 |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Sportful.
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hoofdomtrek (cm) | 52 - 53 | 54 - 55 | 56 - 57 | 58 - 59 | 60 - 61 | 62 - 63 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
| Internationaal | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| Hoofdomtrek (cm) | 48 - 50 | 50 - 53 | 53 - 54 | 54 - 55 |
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL