Veelzijdige crankarms van CNC-gefreesd 7150-aluminium, speciaal ontworpen voor de huidige generatie e-mtb's. De Hope-crankarms zijn ontwikkeld voor maximale bodemvrijheid en bieden een geoptimaliseerde Q-factor en een smalle offset om compatibiliteit met de meeste frames-motorcombinaties te garanderen. Uitgerust met een zelfuittrekkend systeem voor eenvoudige montage en demontage. Compatibel met aandrijfeenheden met ISIS-asbevestiging en uitermate geschikt voor Brose-/Bosch-systemen. (niet compatibel met de Bosch Gen. 3 BNI-crankasinterface)
Ontworpen, getest en geproduceerd in Barnoldswick, VK.
| Productnaam: | Hope E-bike crankarms for Brose / Bosch | Narrow Offset - paars |
| Fabrikant: | Hope |
| Artikelnummer: | HOP769442 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB |
| Crank: | CNC machined 7150 aluminium |
| Asprofiel trapas: | ISIS |
| Direct Mount Standard: | Hope |
| Kettingbladbevestiging: | Direct Mount |
| Reserveonderdelen en toebehoren crank: | Crankarmen |
| Q-factor: | 173.3 mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Paars |
| Gewicht: | 472g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | HCEBN55 | HCEBN65 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Lengte van de crank: | 165 mm, 155 mm |
| GTIN's: | 5056033483162, 5056033483223 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.hopetech.com |