De Dartmoor Reel Pro Singlespeed V2.0 is speciaal ontwikkeld voor puristische mountainbikers die maximale efficiëntie en duurzaamheid willen. Met een ultralichte behuizing levert hij betrouwbare prestaties op elke trail. Het 6-punts systeem met 72 aangrijppunten zorgt voor een bliksemsnelle krachtoverbrenging. Vier hoogwaardige, afgedichte lagers, speciaal vet en LLU afdichtingen beschermen de naaf effectief tegen modder en stof.
| Productnaam: | Dartmoor Reel Pro Singlespeed V.2 Achterwielnaaf - 6-gaten | 10x135mm Bolt On - 13T | choco |
| Fabrikant: | Dartmoor Parts |
| Artikelnummer: | DTM769693 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 1 |
| Asstandaard: | 10x135 mm TA (HR), Vastschroeven/inschroeven |
| Bijzonderheden naaf: | Single Speed - Freewheel rondsel |
| Remsysteem: | Schijf met 6 gaten |
| Spaak boutgatenring (links/rechts): | 58/58mm |
| Uitvoering naaf: | Achterwiel |
| Flensafstand (links/rechts): | 34/42mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Bruin |
| Gewicht: | 405g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Freewheel System: | Pawls |
| GTIN's: | 5905334034736 |
| Pagina van de fabrikant: | http://dartmoor-bikes.com/ |