Het heeft even geduurd, maar Dartmoor heeft maandenlang gewerkt aan het ontwerp en de tests, en nu zijn de Thunder-pedalen eindelijk verkrijgbaar. Geen poespas. Gewoon pure kracht.
Gemaakt van 7075-legering, tot in de perfectie CNC-gefreesd en gebouwd om alle klappen te incasseren die je ze toedient. Een oversized platform, een dikke 12 mm-as, twee afgedichte lagers en een DU-bus – deze pedalen lachen om onzekere landingen en vinden het heerlijk als het er ruig aan toe gaat.
Zijn er grote freeridelijnen aan de horizon? De Thunders zijn klaar om te shredden en komen terug voor meer.
| Productnaam: | Dartmoor Thunder Pedalen - choco |
| Fabrikant: | Dartmoor Parts |
| Artikelnummer: | DTM769720 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Uitvoering pedaal: | Flatpedal / Platformpedaal |
| Platformgrootte: | 105 x 97mm |
| Schroefdraadmaat pedaal: | 9/16" |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Bruin |
| Gewicht: | 405g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Materiaal pedaalas: | Staal |
| Materiaal pedaallichaam: | Aluminium |
| GTIN's: | 5905334034538 |
| Pagina van de fabrikant: | http://dartmoor-bikes.com/ |