SIGG presenteert de coolste drinkflessen voor kinderen op de markt!
De Shield Therm ONE-drinkfles voor kinderen is dankzij de innovatieve sluiting, de ONE Top, gemakkelijk te openen en te sluiten en tegelijkertijd stevig genoeg om een val te weerstaan zonder te lekken. De vacuümgeïsoleerde, met koper beklede dubbelwandige constructie houdt de favoriete drankjes van je kind maar liefst 36 uur lang koud. Veel koeler kan het niet. Uiteraard is hij door zijn isolerende werking ook uitermate geschikt voor warme dranken. Wat het uiterlijk betreft, heeft elk kind zijn eigen smaak, daarom hebben we gezorgd voor een ruime keuze aan leuke en kleurrijke ontwerpen. De Shield Therm ONE-drinkfles voor kinderen bestaat voor 90 procent uit post-consumer gerecycled roestvrij staal en is het milieuvriendelijke alternatief voor wegwerpverpakkingen van plastic. En net als alle drinkflessen van SIGG is hij volledig BPA-vrij en voldoet hij aan de strenge EU-normen voor voedselveiligheid, om de gezondheid van je kinderen te beschermen. Met deze fles heeft je kind altijd een koel of naar keuze warm drankje bij de hand.
| Productnaam: | SIGG Shield Therm ONE Thermo Drinkfles voor kinderen 0,5 l - Pompiers |
| Fabrikant: | SIGG |
| Artikelnummer: | SIF770147 |
| Activiteit: | Outdoor, Recreatie |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Afmetingen (L/W/H): | 73/73/219mm |
| Diameter: | 73.2mm |
| Uitvoering drinkfles/drinkzak/flessenhouder: | Thermosfles |
| Volume: | 0.5l |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 251g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 7630135602287 |