Een Classic, opnieuw uitgevonden voor vrouwelijke fietsers. De nieuwe Classic-fietsbroek behoudt alle voordelen die voortkomen uit de ervaring die Sportful heeft opgedaan met de meest veeleisende atleten. Nu wordt hij aangeboden met een nog modernere snit en pasvorm. Voor wie op zoek is naar de beste balans tussen kwaliteit en technische eigenschappen.
Materiaal
Materiaal I: 84% Polyester, 16% Elastaan
Materiaal II: 80% Polyamide, 20% Elastaan
Materiaal III: 72% Polyester, 28% Elastaan
Materiaal IV: 100% Polyamide
| Productnaam: | Sportful Classic Fietsbroek dames 1122018 - 101 Wit |
| Fabrikant: | Sportful |
| Artikelnummer: | SPF771786 |
| Materiaal: | Materiaal I: 84% Polyester, 16% Elastaan Materiaal II: 80% Polyamide, 20% Elastaan Materiaal III: 72% Polyester, 28% Elastaan Materiaal IV: 100% Polyamide |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +30°C / +15°C |
| Pasvorm: | strak |
| Zitkussen Naam: | Bodyfit Pro MD |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Wit |
| Gewicht: | 176g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| achterzak: | 0 |
| GTIN's: | 8056006817403, 8056006817410, 8056006817380, 8056006817397, 8056006817427, 8056006817434 |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Sportful.
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 88 | 92 | 96 | 100 | 105 | 110 | 115 |
| C. Taille (cm) | 76 | 80 | 84 | 88 | 93 | 98 | 103 |
| D. Heup (cm) | 90 | 94 | 98 | 102 | 107 | 112 | 117 |
| E. Binnenbeenlengte (cm) | 80 | 81 | 82 | 83 | 84.5 | 86 | 87.5 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
Internationaal 3XL
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 79 | 84 | 89 | 94 | 99 | 104 |
| C. Taille (cm) | 63 | 68 | 73 | 78 | 83 | 88 |
| D. Heup (cm) | 87 | 92 | 97 | 102 | 107 | 112 |
| E. Binnenbeenlengte (cm) | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
| Internationaal | 6 Jahre | 8 Jahre | 10 Jahre | 12 Jahre | 14 Jahre |
|---|---|---|---|---|---|
| A. Lichaamslengte (cm) | 116 | 128 | 140 | 152 | 164 |
Internationaal 6 Jahre
Internationaal 8 Jahre
Internationaal 10 Jahre
Internationaal 12 Jahre
Internationaal 14 Jahre