Herinner je je nog aan de begintijd van het mountainbiken, toen John Tomac met zijn mtb en dropbar de racewereld op zijn kop zette en van overwinning naar overwinning reed? Die tijden komen weer terug! Want waar begint gravel en waar eindigt mountainbike? Vandaag de grindweg, morgen de singletrail. Geniet van de voordelen van twee werelden in één fiets. Voel de zon, voel de wind en beleef je volgende graveltocht met de voordelen van de X-MYROON-mountainbike.
Of het nu gaat om zanderige paden of oneffen terrein, deze fiets is ontwikkeld voor snelheid en controle op elke ondergrond. Of je nu meedoet aan de Leadville 100, een beachbike-race of je eigen gravelavontuur – deze fiets is je perfecte metgezel.
| Productnaam: | KTM X-Myroon Elite - 29" Carbon Gravelbike - 2026 - burnt orange (black) |
| Fabrikant: | KTM Bikes |
| Artikelnummer: | KTM772694 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Spaken: | DT Champion 2.0 black |
| Velgen: | Ryde Rival26 | 32H | 622x26C |
| Ketting: | Shimano M6100-12 |
| Cassette: | Shimano Deore M6100-12 |
| Versnellingspook: | Shimano 105 R7120/R7170 |
| Achterderailleur: | Shimano GRX RX822-12 | SGS shadow+ |
| Kettingblad gradatie: | 32 |
| Crank: | Shimano Deore M6100-12 |
| Remmen: | Shimano RT54 CL 180 | Shimano RT54 CL | 160 mm |
| Zadelpen modell: | KTM TEAM | 27.2 | 400 |
| Zadel: | Selle San Marco RND Manganes Rails |
| Stuur: | KTM COMP II Road | 440mm |
| Stuurpen: | KTM TEAM MTB | 7° |
| Vork: | FOX 32 Float 29" Rhythm |
| Balhoofd: | Acros AICR internal | 1.1/8"-1.5" angle limit |
| Frame: | Myroon 29" Carbon |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 10-51 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Handvatten: | KTM tape |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 100 mm |
| ASTM: | Categorie 3 |
| Banden: | Maxxis Rekon Race | EXO/TR | 57-622 |
| max. systeemgewicht: | 112kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Oranje |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 11900g |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | KTM Bikes - X-Myroon |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |