De CADEX 36 Disc is een veelzijdige, lichtgewicht carbon wielset die aan de hoogste eisen voldoet. Met een tubeless-compatibele haakloze velg met een binnenbreedte van 22,4 mm en een velghoogte van 36 mm is hij optimaal geschikt voor moderne banden met een groot volume en biedt hij een fantastische acceleratie en rijefficiëntie, evenals een voorspelbaar rijgedrag in afdalingen of bij wind.
Duurzame, ultraharde CADEX keramische lagers lopen 1,5x soepeler dan stalen kogellagers, waardoor de totale efficiëntie van het wiel verbetert.
Dynamic Balanced Lacing zorgt ervoor dat de spaken de juiste spanning hebben bij dynamische belasting in plaats van de juiste statische spaakspanning, wat de stijfheid en krachtoverbrenging verbetert.
De geoptimaliseerde luchtstroom van band naar velg verbetert de aerodynamica en de stabiliteit van de velg dankzij de doorlopende koolstofvezelgeleiding in vergelijking met een gehaakte velg.
Zeer sterke koolstofvezels en hittebestendige harsen op de relevante punten van de velg zorgen voor hoge stijfheid in combinatie met hoog rijcomfort en stabiliteit, zonder extra gewicht.
Het nauwkeurig vervaardigde naafinterieur voorkomt overmatige lagervoorspanning en lagerwrijving en vermindert zo de rolweerstand.
Unieke carbon spaken met speciaal aero-ontwerp zorgen voor uitstekende aerodynamische waarden, hoge zijwindstabiliteit en een extreem laag gewicht.
| Productnaam: | CADEX 36 Tubeless Disc Carbon Wheelset - Centerlock - FW: 12x100mm | RW: 12x142mm - Shimano HG |
| Fabrikant: | CADEX |
| Artikelnummer: | CDX543517 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Naven: | CADEX R1-C30 |
| Spaken: | Aero Carbon |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 9, 10, 11 |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR), 12x142 mm (HR) |
| Uitvoering fietswiel: | Set fietswielen, Set fietswielen 1300-1700 g, Standaardfietswiel |
| Vrijloop: | HG L (Shimano 11/12s Road) |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| Type band: | Draadband, Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 22.4-622 |
| Breedte van de velg: | 26mm |
| Mondbreedte: | 224mm |
| Hoogte velgprofiel: | 36mm |
| Modeljaar: | 2023 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1302g |
| Aantal spaakgaten: | 21, 24 |
| Freewheel System: | Ratchet |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.cadex-cycling.com/global |