Armwarmers voor zomerse fietstochten.
Materiaal
74% Polyamide, 26% Elastaan
| Productnaam: | Alé Estate Zomer Armwarmers Unisex - zwart |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE570307 |
| Materiaal: | 74% Polyamide, 26% Elastaan |
| compressie: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +25°C / +18°C |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 40g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8055528228087, 8055528228094, 8055528228100, 8055528228117, 8055528228124 |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Alé.
| Internationaal | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| A. Lengte (cm) | 62 - 64 | 64 - 66 | 66 - 68 | 68 - 70 | 68 - 70 |
| B. Omtrek bovenarm (cm) | 29 - 31 | 31 - 33 | 33 - 35 | 35 - 37 | 37 - 39 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
| Internationaal | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| A. Lengte (cm) | 103 - 106 | 106 - 109 | 109 - 112 | 112 - 115 | 115 - 118 |
| B. Omtrek bovenbeen (cm) | 48 - 51 | 51 - 53 | 53 - 56 | 56 - 59 | 59 - 61 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL