Vision is klaar om zijn eerste volledig uit carbon bestaande wielset te presenteren. Hiermee positioneert het merk zich officieel als directe concurrent van de belangrijkste en meest traditionele wielfabrikanten.
Metron RS (Racing Series) is nu verkrijgbaar met velgen in de breedtes 37, 45 en 60 mm. Met een volledig carbon velg, carbon spaken en de nieuwe V-1000 naaf met PRS-technologie is de Metron RS ontworpen om te winnen. Uitgebreide CFD-analyses en windtunneltests met de meest geavanceerde carbontechnologie van Vision, in combinatie met de modernste productieprocessen, tillen deze handgemaakte wielset naar een nieuw niveau.
Een handgemaakte wielset met volledig carbon velg en spaken, vervaardigd met behulp van de modernste productiemethoden.
De spiraalvormige ratelkoppeling met 72 tanden komt overeen met een ingrijphoek van 5 graden. Dit leidt tot een 24% snellere ingrijping dan bij de eerdere Vision-freewheels met 6 pallen en het DT-model met 54 tanden/6,6 graden. Het PRS-systeem verlengt de levensduur en vermindert tegelijkertijd het vermogensverlies bij het ingrijpen onder belasting.
| Productnaam: | Vision Metron 37 RS Wielset - 28" | Carbon | Clincher | Centerlock - 12x100mm | 12x142mm - SRAM XDR |
| Fabrikant: | Vision |
| Artikelnummer: | VSN723541 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Naven: | V-1000 PRS hubs - Metron RS Ceramic Bearings |
| Spaken: | Direct Pull Aero bladed |
| Velgen: | Metron RS37 Full Carbon |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 12, 13 |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| ASTM: | Categorie 2 |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR), 12x142 mm (HR) |
| Uitvoering fietswiel: | Set fietswielen, Set fietswielen < 1300 g, Systeemfietswiel |
| Vrijloop: | XDR (SRAM 12/13s Road) |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Geschikte bandenafmetingen: | 25-65mm |
| ETRTO: | 21-622 |
| Mondbreedte: | 21mm |
| Hoogte velgprofiel: | 37mm |
| Nippels: | aluminium |
| Freewheel-systeem: | PRS Ratchet with 72T 5° engagement |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1220g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 710-0181236050 |
| Aantal spaakgaten: | 21, 24 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Freewheel System: | Ratchet |
| GTIN's: | 4711233874400 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.visiontechusa.com/ |