De
Hij biedt volledige controle op elk terrein dankzij de volledige vering, Ground Control banden en verstelbare zadelpen. Hij heeft ook geïntegreerde verlichting en wordt geleverd met een bagagedrager die tot 20 kg kan dragen.
De Turbo Tero X is uitgerust met de
Het volledig geveerde ontwerp zorgt voor een soepele rit op oneffen terrein. Een rechte zithouding, Ground Control banden en een dropper zadelpen verhogen het comfort en de controle, zelfs op veeleisende trails.
Met tot 1000 lumen verlichting aan de voorkant, 22 lumen achterlicht en een stevige bagagedrager met een draagvermogen tot 20 kg is de Turbo Tero X ideaal uitgerust voor langere tochten. Een optionele bagagedrager vooraan maakt een extra belasting van 10 kg mogelijk. Zo wordt elke rit een veelzijdig avontuur.
<\/p>
Specialized stands for quality and that's not just a claim, it's a commitment. That's why Specialized gives you a lifetime warranty on ALL Specialized-branded frames & forks. Just register your product at Specialized within 90 days after purchase. To make this step easier, BIKE24 delivers all Specialized bikes with a QR code. Simply scan the QR code and go directly to the Specialized website, which has all the information you need about bicycle registration. For Specialized Turbo e-bikes & e-bike frames, the Mission Control app is required for registration.<\/p>
| Productnaam: | Specialized TURBO TERO X 6.0 - 27.5" E-MTB - 2026 - gloss sandstone metallic / desert metallic / laruel green metallic |
| Fabrikant: | Specialized Bikes |
| Artikelnummer: | SBC725979 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB |
| Naven: | Specialized |
| Spaken: | DT Swiss Elemental |
| Velgen: | Specialized AL | Tubeless Ready | 30-584 |
| Ketting: | SRAM GX Eagle Transmission |
| Cassette: | SRAM 1270 Transmission |
| Versnellingspook: | SRAM EAGLE 90T |
| Achterderailleur: | SRAM Eagle 90 T-Type |
| Kettingblad gradatie: | 38 |
| Crank: | Praxis M30 |
| Remmen: | SRAM DD8 Stealth |
| Zadelpen modell: | X-Fusion Manic |
| Zadel: | Bridge Sport |
| Stuur: | Specialized Trail | 6061 AL | 8° Backsweep | 6° Upsweep | 27mm Rise |
| Stuurpen: | Specialized Stealth | AL | 14° |
| Vork: | SRAM Pyslo Gold |
| Frame: | Specialized E5 AL |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | SRAM |
| Gradatie cassette: | 10-52 |
| Batterijcapaciteit: | 710Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Specialized U2-710 |
| Motoreenheid: | Specialized |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm) |
| Fietsverlichting: | Lezyne EBIKE SUPER HB STVZO E1000 / Lezyne EBIKE FENDER ALERT REAR STVZO |
| Handvatten: | ERGON GA30-S |
| Demper: | RockShox Deluxe Select+ |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Veerweg vork: | 130 mm |
| Banden: | Specialized Ground Control | GRID | T7 | 27x2.35" |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Beige |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 26550g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 91625-21 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | M |
| Display / Control Unit: | MasterMind TCD |
| Drive Unit Model: | Specialized 2.2 |
| Draaimoment: | 90Nm |
| Productserie: | Specialized - Tero |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 196625246876 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.specialized.com |