De M-Force 8 Ti van Xpedo is een superlicht en tegelijkertijd bijzonder duurzaam dubbelzijdig klikpedaal voor gebruik op de mountainbike.
Een traktatie voor liefhebbers van een laag gewicht. Drie afgedichte industriële lagers garanderen een langdurig soepele werking en onderstrepen de bijzonder hoge kwaliteitseisen van de M-Force 8 Ti-pedalen. De ontkoppelingskracht kan worden ingesteld met een binnenzeskantsleutel en wordt aan de zijkant weergegeven. De bijbehorende XPT-schoenplaat biedt 6° zijdelingse speling en het SPD®-compatibele (SH-51) PosiLock-sluitsysteem maakt een uitstekende instelbaarheid mogelijk voor de gewenste vergrendelingskracht.
Opmerking: titanium assen van Xpedo hebben een gewichtsbeperking van 86 kg.
Inhoud van de levering: incl. XPT-cleats
| Productnaam: | Xpedo M-Force 8 Ti Pedalen - titanium |
| Fabrikant: | Xpedo |
| Artikelnummer: | XPO192769 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB, Allroad / Gravel |
| Uitvoering pedaal: | Klikpedaal |
| Schroefdraadmaat pedaal: | 9/16" |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zilver |
| Gewicht: | 215g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | XMF08TT |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Materiaal pedaalas: | Titanium |
| Materiaal pedaallichaam: | Titanium |
| Gewichtslimiet: | 85kg |
| GTIN's: | 883511002943 |