Doe mee aan de revolutie van de veelzijdigheid. Maak kennis met de Profit V3-bril die veelzijdigheid naar een hoger niveau tilt. Een aanpasbare bril die je kunt veranderen en combineren met je favoriete kleuren. Design en technologie gecombineerd tot een bril die zich aanpast aan jouw behoeften. Grote glazen en een ergonomisch frame voor een optimale pasvorm.
Lumiris®-glazen
Deze glazen zijn meekleurend, d.w.z. ze worden donkerder afhankelijk van het natuurlijke licht buiten. De glazen worden snel lichter of donkerder, afhankelijk van de intensiteit van het licht waaraan ze worden blootgesteld. Ze beschermen de ogen tegen UVA- en UVB-stralen, zelfs bij zwak zonlicht, en tegen schittering, en bieden uitzonderlijk visueel comfort.
Gespiegelde glazen kunnen de lichtdoorlaatbaarheid perfect regelen.
Spiuk® Rubber XT is een hypoallergeen materiaal dat zeer duurzaam is en uitstekende grip biedt. Strategisch geplaatst op de steunpunten voorkomt het dat de bril wegslipt, zelfs als u zweet.
Grilamid® TR90 is een lichtgewicht, zeer flexibel en duurzaam materiaal. Het gebruik ervan in frames zorgt voor een comfortabele pasvorm en maakt het vervangen van de glazen eenvoudig en betrouwbaar.
| Productnaam: | Spiuk Profit V3 Bril - Brown - Mirror Full Yellow | Clear |
| Fabrikant: | Spiuk |
| Artikelnummer: | SPI727108 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 174/149/63mm |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Halve rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Glazen verwisselbaar, compatibel met RX-adapters, antibeslagbescherming, helder, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 0 (transparant) - donker/’s nachts ), Categorie 3 - zonnig |
| Lichttransmissie: | 8-18% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Bruin |
| Gewicht: | 29g |
| brilbreedte: | 149mm |
| Lens height: | 58mm |
| GTIN's: | 8435681020597 |