Onbezorgd reisplezier dankzij slimme buitenvakken – perfect voor lange afstanden op de luchthaven of drukke dagen onderweg. Dankzij het gewatteerde laptopvak is deze rugzak ook ideaal voor zakenreizen of spontane weekenduitstapjes. De ademende AirCushion-rug zorgt van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat voor een aangenaam draagcomfort – voor zorgeloos reizen zonder concessies.
Rugzakbody
100% gerecycled 600D polyester ripstop met C0 DWR: geproduceerd zonder PFAS
Schouderriem/heupriem/heupkussen
Meerlaags schuim en luchtgeveerd gaas
Binnenvoering
40% gerecycled 135d polyester met C0 DWR: geproduceerd zonder PFAS
| Productnaam: | Gregory Border 30 Rugzak - Mesa Brown |
| Fabrikant: | Gregory |
| Artikelnummer: | GRE734835 |
| Geslacht: | Uniseks |
| Activiteit: | Recreatie |
| Afmetingen (L/W/H): | 530/330/220mm |
| Maximale belasting: | 16kg |
| Volume: | 30l |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Toegang hoofdvak: | Bovenaan |
| Sluiting rugzak: | Ritssluiting |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Bruin |
| Gewicht: | 1510g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Tas - Versie: | Rugzak |
| Zak - Toepassing & Kenmerken: | Carry-on baggage, Notebook/Tablet |
| GTIN's: | 5400520340481 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.gregorypacks.com/ |