Schwalbe EXTRA LIGHT fietsbinnenband nr. 15L-EL. Voor fietsbanden met een maat van 28 inch. Lichter van gewicht, maar even betrouwbaar als een standaard Schwalbe-binnenband.
Betrouwbaarheid. Binnenbanden van Schwalbe staan bekend om hun hoge betrouwbaarheid. Elke binnenband wordt in de fabriek 24 uur lang opgepompt en getest op luchtdichtheid.
Luchtdichtheid. Bij de productie van zijn butylbinnenbanden let Schwalbe op een zeer hoge materiaalzuiverheid. Het resultaat zijn binnenbanden die de luchtdruk aanzienlijk langer vasthouden dan vergelijkbare modellen.
Met systeem. Fietsbinnenbanden van Schwalbe zijn bijzonder elastisch en passen doorgaans bij meerdere bandenmaten. Daarom spreekt de fabrikant ook van een groepsbinnenbandsysteem.
Recyclebaar. Schwalbe-binnenbanden zijn 100% recyclebaar. Elke nieuwe butylbinnenband bestaat voor ongeveer 20% uit gerecyclede oude binnenbanden.
| Productnaam: | Schwalbe Binnenband - Nr. 15L-EL (Extra Light) | 28" - 28/32-622/630 | SCV |
| Fabrikant: | Schwalbe |
| Artikelnummer: | SWA740131 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Trekking, MTB, City |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Bandbreedte: | 28 mm, 29 mm, 30 mm, 31 mm, 32 mm |
| Materiaal binnenband: | Butylrubber |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 95g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 10465164 | 10465154 | 10465174 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | Schwalbe - Clik Valve |
| GTIN's: | 4026495968768, 4026495968782, 4026495968805 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.schwalbe.com |