Een e-mountainbike van het type '
| Productnaam: | Ghost E-TERU UNIVERSAL EQ - 27.5" E-MTB - 2026 - dark gunmetal / abbey glossy |
| Fabrikant: | Ghost Bikes |
| Artikelnummer: | GOS744722 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB, Trail |
| Velgen: | XLC WR-M37 Tryp EVO | Disc | 30mm inner | 32H |
| Ketting: | KMC eGlide with EPT Coating |
| Cassette: | Shimano CUES CS-LG300-10 |
| Versnellingspook: | Shimano Triggershift CUES SL-U6000-10R | Rapidfire+ |
| Achterderailleur: | Shimano CUES RD-U6000 | Shadow+ |
| Crank: | XLC CR-E18 CRNKS | Chainring CR-E15 BDU38 | Bashring 170 |
| Remmen: | Deore BR-MT420 | 203 mm |
| Zadelpen modell: | Limotec Dropperpost D3 Susp. Dropper| Dia. 34.9 mm, Travel: 100 mm |
| Zadel: | XLC City SA-T22 City |
| Stuur: | XLC Riser Bar HB-C32 | Dia. 31.8 mm, Rise: 25 mm, backsweep 15° |
| Vork: | Suntour XCM34-Boost LO DS | 100 mm |
| Frame: | E-TERU HIGH AL |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Batterijcapaciteit: | 600Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Bosch InTube |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm) |
| Handvatten: | XLC Comfort Grip Set VLG-1752D2 |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 100 mm |
| ASTM: | Categorie 2 |
| Banden: | XLC VT-T45 Toorak | 60-584 |
| max. systeemgewicht: | 150kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Display / Control Unit: | Bosch Kiox 300 + LED Remote |
| Drive Unit Model: | Bosch Performance Line PX |
| Draaimoment: | 85Nm |
| Productserie: | Ghost - E-Teru |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 10 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4052968341547, 4052968341554, 4052968341561, 4052968341578 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ghost-bikes.com/ |