De snelle, wendbare KATO's zijn nu ook verkrijgbaar, speciaal voor jongeren en kinderen. Het zijn mountainbikes met 24 en 20 inch wielen, die veel plezier bieden en de jongeren gegarandeerd enthousiast maken voor fietsen – als ze dat nog niet waren... De complete serie is uitgerust met robuuste, onderhoudsarme onderdelen die precies zijn afgestemd op kinderen.
| Productnaam: | Ghost KATO FULL PARTY - Kinderfiets 20" - 2026 - honey gold matt |
| Fabrikant: | Ghost Bikes |
| Artikelnummer: | GOS744730 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Naven: | Quando KT-T04F, QR 100 mm | Quando KT-MR5R , QR 135 mm |
| Spaken: | Ghost, BCI SPOKE, 14Gx234/236/237mm |
| Velgen: | Shining Rims DB-X30 | 20" (406-30), 20H, Black, Double Wall |
| Ketting: | KMC X10 |
| Cassette: | Shimano Deore CS-M4100-10 | HG |
| Versnellingspook: | Shimano Triggershift Deore SL-M4100-R | Rapidfire+ |
| Achterderailleur: | Shimano Cues |
| Trapas: | Neco BSA B910-73 | Axle 124,5mm x 73mm |
| Kettingblad gradatie: | 28 |
| Remmen: | Tektro HD-J285, 2 pistons | 160/160 mm |
| Zadelpen modell: | Kalloy | Non Suspension |
| Zadel: | XLC Kids DDK-D922 |
| Stuur: | XLC Riser-Bar Satori Junior | Dia. 25.4 mm, Rise: 25 mm |
| Vork: | Ghost Spinner Grind Air 20" | YS-728 | 50 mm |
| Balhoofd: | FSA No. 10, 1-1/8", H: 8,9 mm | ZS44/ZS44 |
| Frame: | MID Aluminum Uni |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-42 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 20" (406mm) |
| Handvatten: | Velo VLG-1979-D |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 50 mm |
| Pedalen: | VPE-225 | reflector |
| Banden: | Schwalbe Smart Sam Performance, ADDIX 67EPI | 60-406 |
| max. systeemgewicht: | 60kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Geel, Goud |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Kabelplaatsing: | extern |
| Productserie: | Ghost - Kato |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 10 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4052968343305 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ghost-bikes.com/ |