Vernoemd naar Henrik Bergstedt. Een van de twee broers achter de beruchte Osthang Snowboardshop. Perfect voor outdoor-activiteiten.
Kun je niet kiezen tussen een heldere of een donkere lens? Dan zijn fotochromatische lenzen de juiste keuze voor jou! Net als Rap Metal zijn ze een twee-in-één-oplossing. Een zonnebril en een heldere bril in één frame. Met andere woorden: perfect voor wandelen, fietsen en snowboarden. Ze passen zich automatisch aan wisselende lichtomstandigheden aan en bieden je helder zicht en bescherming tegen UV-straling.
| Productnaam: | CHPO Henrik Brillen - Photochromic - Grey / Pink |
| Fabrikant: | CHPO |
| Artikelnummer: | CPO744835 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Recreatie, Wintersport |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 60/20/145mm |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | meekleurend, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 1 - Slecht weer, Categorie 2 - midden, Categorie 3 - zonnig |
| Lichttransmissie: | 82-15% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 100g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 16132PU |
| brilbreedte: | 145mm |
| brugbreedte: | 20mm |
| Lens height: | 60mm |
| GTIN's: | 7340089110805 |
| Pagina van de fabrikant: | https://chpobrand.com |