De Siri-bril is vernoemd naar Siri Tolander, een legende onder fietskoeriers in Stockholm. Ze zijn perfect voor outdoor activiteiten.
Kun je niet beslissen of je een heldere of een donkere lens nodig hebt? Dan zijn meekleurende glazen de oplossing voor jou! Net als Rap metaal zijn ze een twee-in-één oplossing. Zonnebril en heldere bril in één frame. Met andere woorden, perfect voor wandelen, fietsen en snowboarden. Ze passen zich automatisch aan veranderende lichtomstandigheden aan en bieden je helder zicht en bescherming tegen UV-stralen.
| Productnaam: | CHPO Siri Bril - Photochromic - Grey / Pink |
| Fabrikant: | CHPO |
| Artikelnummer: | CPO744846 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Recreatie, Wintersport |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 57/20/150mm |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | meekleurend, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 1 - Slecht weer, Categorie 2 - midden, Categorie 3 - zonnig |
| Lichttransmissie: | 82-15% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 100g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 16134IH |
| brilbreedte: | 150mm |
| brugbreedte: | 20mm |
| Lens height: | 57mm |
| GTIN's: | 7340089110867 |
| Pagina van de fabrikant: | https://chpobrand.com |