Onmisbare bescherming tegen de regen voor het bovenlichaam voor een voordelige prijs.
De HydraDri 3.0-jas biedt betrouwbare bescherming tegen de regen zonder je budget te overschrijden. Het is gemaakt van HydraDri Evo 2.5L-materiaal en heeft een waterkolom van 20.000 mm om regen buiten te houden, evenals een ademend vermogen van 20.000 g/m² om zweet en warmte af te voeren – zo blijf je van binnen en van buiten droog. De 2-way stretchconstructie past zich aan je bewegingen op de fiets aan, terwijl de PFAS-vrije DWR-coating water en modder afstoot zonder schadelijke chemicaliën. De Ride Adaptive Hood (RAhD) heeft een gepatenteerd magneetsysteem dat hem op zijn plaats houdt – ofwel vastgemaakt aan de helm, zodat hij bij hoge snelheid niet wegwaait, ofwel vastgezet op de rug, zodat hij niet als een parachute gaat wapperen – en het ClimbVent-systeem stelt je in staat om de ritssluiting open te maken voor ventilatie tijdens lange beklimmingen. Met verstevigde ellebogen, verborgen YKK-ritssluitingen en slimme opbergvakken voor je belangrijkste spullen is de HydraDri 3.0-jas een slimme, duurzame keuze voor fietsers die op zoek zijn naar betrouwbare bescherming voor een betaalbare prijs.
Materiaal
97% Polyester, 2% Polyamide, 1% Elastaan
| Productnaam: | Leatt HydraDri 3.0 MTB Regenjas Heren - brass brown |
| Fabrikant: | Leatt |
| Artikelnummer: | LEA750180 |
| Materiaal: | 97% Polyester, 2% Polyamide, 1% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Technologieën: | HydraDri Evo 2.5L |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 20000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 20000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Bruin |
| Gewicht: | 400g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| GTIN's: | 6009556553675, 6009556553682, 6009556553699, 6009556553705, 6009556553712 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.leatt.com |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Leatt.
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 |
| inch | 28 | 30 | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 |
| D. Heup (cm) | 71 | 76 | 81 | 86 | 91 | 97 | 102 |
Internationaal XS Europa 46 inch 28
Internationaal S Europa 48 inch 30
Internationaal M Europa 50 inch 32
Internationaal L Europa 52 inch 34
Internationaal XL Europa 54 inch 36
Internationaal XXL Europa 56 inch 38
Internationaal 3XL Europa 58 inch 40
| Internationaal | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 |
| inch | 24 - 25 | 25 - 26 | 27 - 28 | 29 - 30 | 31 - 32 |
| D. Heup (cm) | 60 - 63 | 63 - 66 | 67 - 71 | 72 - 76 | 77 - 81 |
Internationaal XS Europa 34 inch 24 - 25
Internationaal S Europa 36 inch 25 - 26
Internationaal M Europa 38 inch 27 - 28
Internationaal L Europa 40 inch 29 - 30
Internationaal XL Europa 42 inch 31 - 32
| Internationaal | XXS | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Lichaamslengte | 100 - 110 | 110 - 120 | 120 - 130 | 130 - 140 | 140 - 150 | 150 - 160 |
Internationaal XXS
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL