De Jethawk-zonnebril biedt uitzonderlijk comfort dankzij de E-spot™-afstelling en rubberen contactpunten.
inhoud van de levering:
| Productnaam: | Pit Viper The Jethawk HDPV Bril - Land Locked |
| Fabrikant: | Pit Viper |
| Artikelnummer: | PVI750427 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Outdoor, Recreatie |
| Geslacht: | Uniseks |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, gepolariseerd, Uv-vescherming |
| Materiaal glazen: | HDPV Polarized Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 13% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Bruin |
| Gewicht: | 37g |
| brilbreedte: | 150mm |
| Temple Length: | 130mm |
| brugbreedte: | 33mm |
| GTIN's: | 810152605684 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.pitviper.com/ |