Vervangend montuur voor de Reacts Rev S-zonnebril.
| Productnaam: | React Rev S vervangend frame - Zwart |
| Fabrikant: | react |
| Artikelnummer: | RSE750651 |
| Bron gewicht: | BIKE24 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toebehoren bril: | Brilframe |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 23g |
| brilbreedte: | 147mm |
| Temple Length: | 98mm |
| GTIN's: | 7640429873453 |
| Pagina van de fabrikant: | react-swiss.com |