Met de RECO 81 LINK ben je tijdens elke rit optimaal beschermd. De slimme radar met geïntegreerd achterlicht detecteert voertuigen die je van achteren naderen en maakt je van ver zichtbaar – zowel overdag als 's nachts. Het remlicht en het noodremlicht zorgen voor extra veiligheid.
De radar van de RECO 81 LINK zorgt ervoor dat naderende voertuigen u niet over het hoofd zien: een helder waarschuwingslicht signaleert aan automobilisten dat ze een fietser naderen. Tegelijkertijd wordt u, als u een fietscomputer gebruikt die compatibel is met de RECO 81, zelf gewaarschuwd en kunt u uw snelheid en positie op de weg dienovereenkomstig aanpassen.
Verbind je RECO 81 LINK via ANT+ met je GPS-fietscomputer en houd altijd het verkeer achter je in de gaten. Het systeem herkent tot acht naderende voertuigen en toont deze direct op je display. De RECO 81 LINK Radar maakt onderscheid tussen normaal naderende objecten en snel naderende voertuigen.
De RECO 81 LINK maakt indruk met een geavanceerde verstrooiingsas: een verstrooiingshoek van 2 × 30° ten opzichte van de middenas zorgt ervoor dat voertuigen in een brede corridor achter je worden gedetecteerd. Tot 8 objecten worden door de radar gedetecteerd op een afstand van maximaal 160 meter. Het licht heeft een kijkhoek van 220 graden – zodat je rondom zichtbaar blijft – voor maximale veiligheid, dag en nacht.
Koppel je RECO 81 LINK aan je SIGMA ROX 12.1 of 11.1 EVO GPS-fietscomputer en ontvang visuele en akoestische waarschuwingen zodra er voertuigen van achteren naderen – zodat je direct kunt reageren. Vanaf de lente van 2026 kunnen gebruikers van de SIGMA RIDE-app ook profiteren van de veiligheidsfuncties van de RECO-modellen. De RIDE-app biedt dan ook de mogelijkheid om akoestisch en visueel gewaarschuwd te worden voor naderende voertuigen. Tot die tijd kunnen de RECO 80 LINK en RECO 81 LINK worden aangesloten op de RIDE-app om de status te displayen en firmware-updates uit te voeren.
Het radarachterlicht heeft een geïntegreerde LED-remlichtfunctie en een noodremlichtfunctie die in fracties van een seconde reageert. Dit zorgt ervoor dat het achteropkomende verkeer je opmerkt wanneer het er echt toe doet.
Uw RECO is compatibel met het SIGMA AURA 100 Link-voorlicht, waardoor een intelligente combinatie van verlichting ontstaat waarmee u beide apparaten gemakkelijk via het voorlicht kunt bedienen en de status van de batterij te allen tijde in de gaten kunt houden. Zo kunt u uw volledige verlichtingsopstelling met één druk op de knop bedienen – eenvoudig, veilig en slim.
De RECO 81 LINK is oplaadbaar via USB-C – heel eenvoudig en milieuvriendelijk. In ongeveer 3 uur is de accu volledig opgeladen en klaar voor je volgende tocht.
RECO 81 LINK heeft zes lichtmodi voor elke rijsituatie. In de High-modus biedt het achterlicht krachtige continue verlichting (15 uur), terwijl de Radar Only-modus het licht alleen activeert wanneer er een voertuig nadert – met een brandduur tot 30 uur. Day Flash (21 uur), Night Flash (23 uur), Eco Flash (27 uur) en de innovatieve Peloton-modus (26 uur) zijn ook beschikbaar. Deze is speciaal ontwikkeld voor groepsritten: hij vermindert de lichtintensiteit om mederijders niet te verblinden, terwijl de radarfunctie actief blijft – voor de veiligheid van het team en maximale aandacht.
De verlichting is goed zichtbaar vanaf een afstand tot 500 meter.
Of je nu in de regen rijdt of door water spettert – je RECO blijft betrouwbaar klaar voor gebruik. Het is gecertificeerd volgens IP67.
Het maakt niet uit op welke fiets je rijdt – de RECO 81 LINK kan dankzij de flexibele bevestigingsopties eenvoudig en veilig worden gemonteerd. Met de meegeleverde rubberen adapters past hij perfect op D-vormige zadelpennen, aero-zadelpennen of ronde zadelpennen. Vervolgens kun je de radar met de draaisluiting in de beugel draaien. Dit zorgt ervoor dat je achterlicht stabiel en perfect uitgelijnd is – voor maximale zichtbaarheid tijdens elke rit.
| Productnaam: | SIGMA RECO 81 Link Radar met achterlicht |
| Fabrikant: | Sigma Sport |
| Artikelnummer: | SIG750724 |
| Conform verkeersreglement: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 40/20/99mm |
| IP-beschermingsklasse: | IP67 |
| Accutype: | vast geïntegreerde accu |
| Maximale looptijd: | 27h |
| bevestigingspositie: | Zadelpen |
| Maximale lichtsterkte: | 500m |
| Uitvoering fietsverlichting: | Achterlamp |
| Stroomvoorziening: | Accu/batterij |
| Eigenschappen fietsverlichting: | Via USB op te laden, Remlicht, Radar, Oplaadbaar |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 100g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4016224153015 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.sigmasport.de |