De Mahle eX1 Combo bevat een Range Extender eX1 (e185) en de Energy Hub. Met de Energy Hub kan de Range Extender als powerbank worden gebruikt. De Range Extender is ontworpen voor fietsers die lange of veeleisende routes willen afleggen.
Dit model vergroot het bereik tot wel 60 km. De Range Extender eX1 (e185) is compatibel met alle e-bikes die zijn uitgerust met het X20-, X30- of XS-systeem.
De Mahle eX1 Range Extender wordt met een speciale bidonhouder op de zadelbuis gemonteerd. De daarvoor benodigde houder inclusief bevestigingsrubber zit in de inhoud van de levering, de eveneens benodigde aansluitkabel AD 30° of AD 90° niet.
| Productnaam: | MAHLE Combo eX1 Range Extender E185 + Energy Hub - 27010406000000 |
| Fabrikant: | MAHLE |
| Artikelnummer: | MAH750935 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | E-bike |
| Batterijcapaciteit: | 171Wh |
| Spanning: | 36V |
| IP-beschermingsklasse: | IP67 |
| Laadstroom: | 4A |
| E-biketoebehoren: | Accu’s |
| USB-aansluiting: | Type C |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 1250g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 27010406000000 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8435635802187 |
| Pagina van de fabrikant: | www.mahle.com/de/products-and-services/emobility/e-bike/ |