De originele Mahle iX2+ vervangingsaccu voor X30-aandrijvingen vormt, naast de motor, het hart van uw e-bike. De batterij, die doorgaans vast is ingebouwd, voorziet u en uw e-bike te allen tijde van voldoende vermogen. De hoofdbatterij heeft een capaciteit van 250 Wh en biedt daarmee voldoende energie voor lange tochten.
De accu beschikt ook over aansluitingen voor de motor, de bedieningseenheid en een verlichtingssysteem.
| Productnaam: | MAHLE X30 iX2+ Accu | 250Wh - 23010500000000 |
| Fabrikant: | MAHLE |
| Artikelnummer: | MAH750937 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | E-bike |
| Batterijcapaciteit: | 250Wh |
| Spanning: | 36V |
| Laadstroom: | 3.2A |
| E-biketoebehoren: | Accu’s |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 1590g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 23010500000000 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8435635809964 |
| Pagina van de fabrikant: | www.mahle.com/de/products-and-services/emobility/e-bike/ |