De Mahle iX3+ hoofdaccu voor X30-systemen. Vervang met deze originele vervangingsaccu de huidige accu en vergroot de capaciteit tot 350 Wh. Voor nog langer rijplezier. Met zijn 350 Wh behoort de iX3+ accu tot de grootste in het Mahle e-bike-systeem.
De accu is compatibel met alle e-bikes met een Mahle X30-achterwielnaafmotor.
| Productnaam: | MAHLE X30 iX3+ Accu | 350Wh - 23010500001000 |
| Fabrikant: | MAHLE |
| Artikelnummer: | MAH750938 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | E-bike |
| Batterijcapaciteit: | 350Wh |
| Spanning: | 36V |
| Laadstroom: | 4A |
| E-biketoebehoren: | Accu’s |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 2290g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 23010500001000 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8435635899590 |
| Pagina van de fabrikant: | www.mahle.com/de/products-and-services/emobility/e-bike/ |