Het stuur ondersteunt het wendbare rij- en stuurgedrag, zorgt voor een rechte en comfortabele zitpositie met goed overzicht en oefent dankzij de Ergon-handvatten weinig druk uit op de handpalm. Dit zorgt voor een hoog zwaartepunt en een aangename houding tijdens lange tochten.
| Productnaam: | Kalkhoff IMAGE 3 ADVANCE - Easy Entry E-bike - 2026 - 29" - midnightplum matt |
| Fabrikant: | Kalkhoff Bikes |
| Artikelnummer: | KHB751815 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames, Uniseks |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Trekking, E-bike, City |
| Naven: | Shimano QC300 QR / Shimano Nexus |
| Velgen: | Stars | Aluminium |
| Ketting: | KMC Z1 EPT |
| Achterderailleur: | Shimano Nexus Hub |
| Kettingblad gradatie: | 42 |
| Crank: | Aluminium |
| Remmen: | Tektro T-280 | 180 mm / 160 mm |
| Zadelpen modell: | Aluminium | Suspension |
| Zadel: | Selle Royal Essenza Plus Stracciatella |
| Stuur: | Comfort Riser |
| Stuurpen: | Aluminium | adjustable |
| Vork: | SR Suntour XCM32 Coil QR |
| Frame: | Aluminium |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 27 |
| Batterijcapaciteit: | 540Wh |
| Schakeling Type: | Naaf - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Bosch PowerTube Li-Ion (540 Wh) |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Bosch Charger | MIK HD Rack | Rear stand adjustable |
| Fietsverlichting: | Herrmans MR5 LED | Herrmans H-Trace LED |
| Handvatten: | Ergon GC10 |
| Zadelpen: | Verende Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 80 mm |
| Pedalen: | Comfort |
| Banden: | Schwalbe Green Marathon | 55-622 |
| max. systeemgewicht: | 150kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Paars |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 29000g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | D6905212 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | incl. battery |
| Display / Control Unit: | Bosch Purion 200 |
| Drive Unit Model: | Bosch Performance Line Smart System |
| Draaimoment: | 75Nm |
| Productserie: | Kalkhoff Bikes - Image |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 5 |
| Framevorm: | Lage Instap / Wave |
| GTIN's: | 4000990484725, 4000990484732, 4000990484749 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.kalkhoff-bikes.com/de_de/ |