Bontrager 6903 LLH vervangende lagers voor het onderhoud van uw wiel of naaf.
inhoud van de levering:
1 lager
| Productnaam: | Bontrager 6903 LLH Naaflager 17x30x7mm - zilver |
| Fabrikant: | Bontrager |
| Artikelnummer: | BON752083 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Staal |
| Type glij-/kogellager: | Kogellagers, for Wheels/Hubs |
| Binnendiameter glij-/kogellager: | 17 mm |
| Buitendiameter glij-/kogellager: | 30 mm |
| Glij/kogellager breedte: | 7mm |
| Afdichting glij-/kogellager: | 2RS - dubbelzijdig rubber slijpend |
| Smering glij-/kogellager: | Vetsmering |
| Lagermateriaal: | Chroomstaal |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zilver |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 5288405 |
| GTIN's: | 601842875476 |
| Pagina van de fabrikant: | http://bontrager.com/ |