De Pedroc Active is een slanke, atletische rugzak van 16 liter, gemaakt van gerecycled ripstop nylon, voor speed hiking. Hij heeft het ademende Dry Back Contact-draagsysteem voor betere ventilatie, gesplitste schouderbanden, een dubbele compressiefunctie en een veilige pasvorm, geïnspireerd op hardloopvesten.
Extra functies zoals de snel toegankelijke zakken en de stokbevestiging zorgen ervoor dat je je sneller, vrijer en verder in de bergen kunt bewegen.
Ritsopening over de gehele lengte
Dubbelzijdige ritssluiting
Ergonomisch gevormde schouderbanden
Multifunctionele schouderriemvakken
Bevestiging voor stokken aan de zijkant
Bevestigingskoorden voor stokken
Uitbreidbare tas voor waterfles
Binnenvak voor waardevolle spullen
Zijdelingse buisgeleiders voor een drinksysteem
Onderste borstriem
EVA-voering met 3D-kanaalventilatie
Gedeelde schouderriem
sleutelhanger
Netvak aan de voorkant
Verstelbare borstriem
| Productnaam: | Salewa Pedroc Active 16L Rugzak - black out 0910 |
| Fabrikant: | Salewa |
| Artikelnummer: | SLW753388 |
| Geslacht: | Uniseks |
| Activiteit: | Fietsen, Wandelen |
| Afmetingen (L/W/H): | 440/230/170mm |
| Volume: | 16l |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Toegang hoofdvak: | Bovenaan |
| Sluiting rugzak: | Ritssluiting |
| Ruglengte: | 45-53cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart, Grijs |
| Gewicht: | 510g |
| Tas - Versie: | Rugzak |
| Zak - Toepassing & Kenmerken: | Drinksysteem compatibel |
| GTIN's: | 4053866881203 |